| 
Понеділок, 31 грудня 2012

Сьомий Міжнародний форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary 2012.Проект «Х.Десять». ( Частина 3)

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Сьомий Міжнародний форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary 2012, або як його просто називають « Арт – Києв» завершив свою роботу.

Організатори форуму по праву вважають, що всі відвідувачі мали можливість по новому подивитися на роботи українських художників, які працюють у традиційних живописних техніках, познайомитись з роботами класиків світового мистецтва, які були представлені різними галереями а також визначити глобальні питання сучасності та відзначити їх вплив на розвиток сучасної культури. З цієї точки зору одним із самих знакових став проект російської сторони під назвою «Х.Десять».

 

Проект «Х.Десять» на форумі представила одна з  найбільших та найуспішніших галерей Росії – галереї "Тріумф". Виставка творчого тандему Олександра Виноградова та Володимира Дубосарського  це новий проект, що складається з 80-ти робіт створених за останні 10 років, котрі раніше нікроли  не виставлялися. За словами митців вони відчули відповідальність перед роботами, що не були своєчасно  завершені та продемонстровані, тому вирішили зібрати їх у проект аби врешті продемонструвати свій доробок глядачеві.

Також на виставці буде демонструватись документальний фільм Євгена Мітти та Олександра Шейна "Виноградов і Дубосарський: картина на замовлення".

Всі художні роботи російського проекту  зібрані з чотирьох ключових проектів: Danger! Museum" (2009), "На районі" (2010), "За відвагу" (2011), "Ретроспектива" (2012). Експозиція російського проекту займає весь другий поверх виставкового залу.

Переглянувши роботи майстрів мимо волі складається враження, що сьомий «Арт – Київ»  представлений для таких доступних масовому глядачу стилів , як поп- арт та постмодерна. Адже сучасне мистецтво саме і відображає сучасність, тому може і більш зрозуміле для широкого загалу глядачів. Відображуючи сучасну епоху автори навмисне нічого не приховують. Це наше сьогодення і тісні квартири, і страшні гаражі, і бездомні собаки, і дівчата у відвертих нарядах, і дитячі майданчики, і бездомні та бомжі.

Ми живемо в час змін, час зламу століть у дивовижний час творення історії , якщо вам не подобається така творчість, ви все одно не можете її заперечити, або сказати, що все зовсім було і є не так. Це актуальне мистецтво, а чи подобається воно вам чи ні, зробіть висновки згодом, коли пройде достатньо  багато часу аби робити висновки.

Адже актуальне мистецтво так називається саме тому, що відображає стан суспільства. А стан суспільства зараз саме такий, що дає запит саме на таке мистецтво. Хороше чи погане, але саме таке, як наше життя, погоджуєтесь ви з цим чи ні – це особиста справа кожного. Суть форуму ART KYIV contemporary 2012була саме у тому аби продемонструвати глядачу  саме якісне сучасне мистецтво України і світу, розповісти його історію, розкрити зміст, визначити тенденції. І з цим форум, на мою думку, впорався.

А для тих, хто не встиг відвідати виставку – наш фоторепортаж.

Читати 57667 разів