| 
Субота, 03 листопада 2012

« Шлях до майстерності» - виставка живопису, графіки, скульптури.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

24 жовтня 2012р. в приміщені Галереї Дім Миколи відкрилася виставка  живопису, графіки, скульптури  випускників Київської дитячої Академії мистецтв.

На виставці були  представлені  роботи одночасно трьох випускників Київської дитячої Академії мистецтв – Оксани Булькевич, Антона Власюк та Олени Гостілової.

Назва виставки «Шлях до майстерності»  обрана молодими художниками не випадково.  Всі розуміють, що у  кожного із них свій шлях в мистецтві і кожен йде тим шляхом  і долає його, як може, але ці молоді обдаровані студенти можуть  з гордістю сказати, що вони долають цей тернистий шлях до вершин майстерності підтримуючи один одного і це велике щастя і неймовірна удача для кожного з них.

 

Ці студенти, що представили свої роботи на виставці - це випускники Київської дитячої Академії мистецтв, які  у 2012р. закінчили факультет Образотворчого мистецтва. А далі у кожного «своя доля і свій шлях широкий». Так Олена Гостілова у цьому році вступила до Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури на кафедру сценографії та екранних мистецтв,Оксана Булькевич продовжує своє навчання у Київській дитячій Академії мистецтв на факультеті Образотворчого мистецтва, здобуваючи ступінь бакалавра, Антон Власюк крім того що лишився продовжувати своє навчання на Образотворчому факультеті у рідній  Академії, отримуючи ступінь бакалавра, одночасно вступив та здобуває другу освіту  у Національній Академії образотворчого мистецтва та архітектури, на кафедрі графічних мистецтв.

Олена Гостілава представила на виставці свій живопис та графіку. Це роботи «Ведмідь-гора», «Етюд у парку», «Вулиця мрій», «Гурзуфський дім», « Світанок», міські пейзажі та інші роботи, написані маслом  ще у період свого навчання у Київській дитячій Академії мистецтв. Роботам Олена Гостілавої  притаманна  зовсім не  дитяча образність та майстерність.

Оксана Булькевич представила свій живопис -  це роботи виконані маслом, пейзажі, пленерні ескізи, замальовки, міський пейзаж. Яскраві кольори і чудовий настрій написаних робіт робить їх дуже привабливими. Водночас Оксана представила скульптуру із серії «Письменництво туманного Альбіону» - Антоній та Клеопатра, Емілі Бронте, Оскар Уійльд виконані із пластиліну з великою майстерністю і любов’ю.

Антон Власюк представив свою чудову графіку, виконану у різних  графічних техніках і у різні періоди своєї творчості. Це і  триптих «На крилах хвилі», який Антон виконав ще у дев’ятирічному віці у техніці монотипія. Це  дуже  щирі  та мрійливі дитячі роботи. Водночас Антон представив зовсім не дитячу серію із шести  робіт «Фотографії часів Другої Світової», виконані у техніці офорту вже цього річ. З робіт, представлених Антоном Власюком  на виставці, можна добре  прослідкувати саме цей, особистий, складний  шлях « до майстерності», який вже пройшов художник.

Всі представлені на виставці роботи художників  відрізняються за технікою виконання, настроєм, пластикою, відчуттям та сприйняттям всесвіту і свого місця  в цьому безмежному світі ,як і самі автори, єдине, що об’єднує цю талановиту молодь, це безумовно талант та неабияке бажання самовдосконалення  та знайдення саме свого, особистого «шляху майстерності»  та врешті  досягнення своєї мрії. Звичайно, для кожного своєї.

Для тих,хто не встиг відвідати виставку, пропонуємо наш фоторепортаж.

Читати 8612 разів