| 
Понеділок, 20 лютого 2012

«Я люблю тебе, Енді Ворхол!», проект Марты Погорелой и Pazza Pennello в галереи «Мистецький простір 365», Киев

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

С 22февраля по 11 марта 2012г. в помещении галереи «Мистецький простір 365» в г.Киеве по ул. Константиновской 63/12 (вход со двора) будет презентован проект Марты Погорелой и Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол»!

Вот как анонсирует этот проект галерея ««Мистецький простір 365»:

«Ми вшановуємо пам'ять про світлу голову, що підштовхнула світ у велетенський каньйон масової культури, подарувала ідеальну форму Кока-коли та моду на підкрашування реальності, вселила віру у американську мрію стати зіркою за 15 хвилин. Ми митці ХХІ століття схиляємо голову у хвилині мовчання в ім’я нашого земляка…
Презентуємо проект Марти Погорілої та Pazza Pennello «Я люблю тебе, Енді Ворхол»! Це серія портретів Енді в компанії образів-символів продуктів масового споживання, які довели свою популярність і, відповідно, життєздатність.
22 лютого 2012 буде рівно 25 років з дня смерті Енді Ворхола. Чверть століття без художника, що вплинув на становлення поп-арту і світові тенденції в мистецтві. Чверть століття з художником, який своєю творчістю і «життям після смерті» поставив під сумнів автентичність оригіналу в порівнянні з копією. Продюсер, дизайнер, письменник, колекціонер, видавець журналів і кінорежисер, Ворхол залишив незабутній слід в повсякденному житті сучасного суспільства.»

Для тех, кто не сможет посмотреть выставку,мы обязательно разместим в марте 2012 года, фоторепортаж с выставки,  в разделе «Современное искусство» .

Читати 7523 разів