| 
Понеділок, 18 січня 2016

"Слов’янська легена" виставка Лесі Майданець.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Прес-реліз

21 січня – 8 лютого 2016 року

«Слов’янська легенда»

(малярство на тканині, гобелен, живопис Лесі Майданець)

Відкриття – 21 січня о 18:00

 

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

Представлена в експозиції ексклюзивна колекція гобеленів, малярства та живопису перевершить усі найсміливіші очікування своєю вишуканістю, витриманим у національному стилі глибинним проникненням у закодований світ древньої символіки і знакових систем, філософським осмисленням буття, багатством нових ідей та сміливих інтерпретацій, яскравою національною колористикою і справжньою красою.

Леся  Майданець – відома українська художниця. Народилась у Києві, походить із легендарного мистецького роду Саєнків. Закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (Львівська Академія мистецтв), факультет художнього текстилю та асистентуру-стажування при Українській Академії мистецтва.

 

Її сонячні та життєрадісні твори  експонувалися в знаменитих галереях Парижу, Ерфурта і Магдебургу, Афін, Торонто і Едмонтону, Чикаго і Філадельфії, Сіднею і Канберри, Москви і Єкатеринбургу. Гобелени і малярські полотна Лесі прикрашають численні музеї та колекції України, Англії, Франції, Німеччини, Греції, США, Канади, Австралії, Росії.

В основі художніх рішень Лесі Майданець – динамічні, експресивні і водночас сповнені внутрішнього спокою і гармонії, вишукані за формою композиційні прийоми, фантастична колористика, що дають уявлення про  національне мистецтво. Милуючись творами Лесі Майданець, глядачі відчують дихання гобеленів, заворожуючу магію тонкої і ніжної вовняної пряжі, пульсацію малярських творів, увійдуть у зачарований світ творчої фантазії і таланту мисткині.

Унікальна колекція тканих полотен і розписів на тканині є винятковою презентацією високого мистецтва художнього текстилю і малярства, призначеного для оформлення  яскравих сучасних інтер’єрів, просторових архітектурних ансамблів. Леся Майданець – автор проектів сучасного дизайну та інтер’єрів громадських споруд: культурних центрів (Концертний зал «Золоті ворота», м. Київ), шкіл, дитячих садків Чернігівщини, приватних будинків.

У програмі відкриття виставки, яке відбудеться 21 січня о 18:00 – зустріч із автором та презентація книги «Знаки долі» Ніни Саєнко.

Ласкаво просимо, вхід вільний!

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт.  –  10:00 – 19:00; Сб.  –  10:00 – 18:00; Нд.  –  вихідний;

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа»)

 

Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Читати 15725 разів