| 
Субота, 13 жовтня 2012

Пленер «Тарасова хата», 13 жовтня 2012р.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

13 жовтня 2012 р. в Меморіальному  музеї «Хата на Пріорці» відбувся перший пленер студентів Київської дитячої Академії мистецтв в рамках творчого проекту Тарасова хата.  Студенти Академії  вже не раз малювали на пленері і добре підготувалися. Взяли з собою все необхідне:етюдники, фарби, пензлики, олівці і хороший, піднесений і творчий настрій.

У пленері брали участь :

-          Дацюк Ангеліна, 12 років,

-          Коноволова Дарія,12 років,

-          Моісеєнко Володимир,10 років,

-          Нікіташ Марія ,8 років,

-          Соломко Юлія , 8 років,

-          Ярмоленко Вікторія 11 років.

Сьогодні на вулиці сонячно,то ж і роботи будуть веселі і сонячні,адже саме на пленері художник повинен так відчути настрій природи, як свій власний. Повинен повністю злитися з природою і місциною, на якій він знаходиться. А для цього треба максимально зосередитись. Вибрати хороший ракурс. Добре, що із студентами працюють викладачі Академії, які готові при необхідності прийти на допомогу студентам. Та і працівники музею всіляко підтримують юних художників і не нарадуються, не натішаться,  що тут  в Тарасовій хаті вирує художнє життя.

Студентський десант став несподіванкою і для мешканців району. Безліч запитань і бажання приєднатися до художників. Студенти радо показують свої, ще незавершені роботи, і отримують заслужену похвалу. Пояснюють,що тепер вони будуть приходити на пленер до музею, як тільки видасться вільний час. А чи сподобаються  вам їх роботи? Подивіться наш фоторепортаж.

Читати 6069 разів