| 
Неділя, 16 грудня 2012

VI Великий скульптурний салон, 2012. Проект Цадок Бен-Давид Simple Lines (Прості лінії). ( Частина 3).

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Цадок Бен-Давид  видатний британський скульптор, який народився у  Йемені, а більшу частину свого життя прожив у Ізраїлі , саме його іноді  називають живим класиком скульптури.

Представлений ним проект – триптих «Прості лінії» вражає майстерністю і масштабністю всіх відвідувачів. У триптих входять три майже окремих проекти «Черне поле», «Чорні квіти» ,«Еволюція і теорія».

 

Проект «Еволюція і теорія» це своєрідний гімн людині, її творчій думці та вмінню творення. Експозицію представляють 250  ажурних фігурок із алюмінію, різного розміру.

Зроблені вони таким же чином, як і інші проекти, представлені на виставці. Спочатку листа алюмінію фарбують білою фарбою. На нього наносять проект малюнку і обводять,а далі ,на спеціальній машинці вирізують необхідний контур. Після цього її фарбують вже в потрібний колір.

Проект «Еволюція і теорія» самий відомий із всіх трьох проектів представлених на цьогорічній виставці. Він був створений у 1999р. Створений проект на основі підручників Х1Х століття та  статтям з наукових журналів, в яких йдеться про експерименти та наукові відкриття, якими так багате сторіччя. Сюжети по винаходи зафіксовані у плоских алюмінієвих фігурках, а серед цих сюжетів розміщені такі ж  плоскі фігурки людиноподібних приматів та ранніх представників homo sapiens. Ці фігурки перенесені з підручників по біології.

Проект «Еволюція і теорія» - це своєрідна ілюстрація  розвитку людини, який супроводжується певними винаходами, тобто створення людини, внаслідок певних дій та праці.

Всі три інсталяції , хоча і створюють єдиний простір не висловлюють та не об’єднанні єдиним смисловим значенням. Він, по своїй суті , не несе єдиного послання глядачам. Проект « Прості лінії» - це дуже красива, масштабна, та декоративна інсталяція.

Читати 7500 разів